Статки Ахметова зросли на $830 млн за січень 2019 – Bloomberg

Статки Ахметова зросли на $830 млн за січень 2019 – Bloomberg

Наразі найбагатший українець має $6,04 млрд

Статки Ахметова зросли на $830 млн за січень 2019 – Bloomberg
Бізнесмен Рінат Ахметов
фото УНІАН

Статки найбагатшого українця, олігарха Ріната Ахметова, за січень 2019 року зросли на $830 мільйонів доларів. Наразі їх оцінюють у $6,04 млрд. Про це свідчать дані рейтингу найбагатших людей агентства Bloomberg, передає «Громадське».

Таким чином Ахметов посів 263-ю сходинку рейтингу та залишився у ньому єдиним українцем.

У Bloomberg зазначають, що наприкінці 2018 року статки Ахметова оцінювались у $5,2 мільярда доларів.

На графіку продемонстровано як зростали його статки з початку року до 31 січня.

Статки Ахметова зросли на $830 млн за січень 2018 – Bloomberg

Bloomberg складає свій рейтинг, базуючись на оцінці активів, тобто акції та інших цінних паперів, нерухомості тощо, про які відомо широкому загалу. Рейтинг оновлюється на щоденній основі залежно від динаміки цін на цінні папери та інші активи, якими володіє та чи інша людина.

Нагадаємо: в жовтні минулого року Рінат Ахметов став найбагатшим українцем за версією видання «Новоє Время» та компанії Dragon Capital. На той момент, статки Ахметова зросли за рік на 76% завдяки зростаючому попиту на метали. В доларовому еквіваленті, Ахметов став багатшим на  $5,3 млрд.

Як повідомлялось, у вересні минулого року Bloomberg підрахував, що після скорочення статків Ахметова майже в 4 рази після анексії українського Криму Росією та початку бойових дій на Донбасі, на той момент вони вже складали $5,9 млрд, тоді як в 2013 оцінювались всього у $4 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло