Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
IKEA запроваджує нову послугу – здавати меблі в оренду

IKEA запроваджує нову послугу – здавати меблі в оренду

Тестування нового сервісу проходить поки що в Швейцарії

IKEA запроваджує нову послугу – здавати меблі в оренду
фото www.ikea.com

Шведська транснаціональна корпорація з виготовлення меблів IKEA має намір запровадити нову модель ведення бізнесу – здавання меблів в оренду. Про це в інтерв'ю Financial Times розповів гендиректор материнської групи Inter IKEA Торбйорн Леф, пише vc.ru.

Тестування нового сервісу з оренди меблів почнеться в лютому 2019 року в Швейцарії. На першому етапі рітейлер буде здавати меблі тільки корпоративним клієнтам, перш за все столи і стільці. Але з часом IKEA планує включити в список і кухні.

«Разом з партнерами ми працюємо над тим, щоб ви могли орендувати меблі. Коли термін оренди добіжить кінця, ви зможете здати меблі і взяти щось інше», – пояснює Леф.

На його думку це сприятиме економії коштів і сировини, оскільки дозволить продовжити життя меблів. IKEA хоче не тільки продавати різні товари, але і забезпечити їх повторне використання.

«Замість того, щоб викидати предмети меблів, ми їх трохи відремонтуємо і зможемо продати. Тим самим ми продовжимо життя товарів», – каже топ-менеджер.

Розвиток такої моделі може привести до появи «масштабного сервісу підписок» на різні види меблів, який дозволить покупцям експериментувати з інтер'єрами, вважає Леф.

Зараз рітейлер розглядає також можливість створення бізнесу з продажу комплектуючих, наприклад, петель і гвинтів для меблів.

Розвиток кругової моделі – це частина трансформації бізнесу IKEA, за рахунок якої компанія сподівається відновити зростання прибутку, який в останні роки знижується, пише FT.

В рамках нової стратегії рітейлер створювати у центрах великих міст більш компактні магазини, а також розвиває онлайн-магазин і доставку товарів додому.

Нагадаємо, IKEA та група «Нова пошта» уклали угоду про співпрацю.

Як ми раніше повідомляли, IKEA планує відкривати магазини в Україні, в тому числі, і великою площею понад 30 000 кв. м у майбутніх торгово-розважальних центрах компанії «Мандарин Плаза».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті