СЕТАМ протягом майже півроку продав права оренди земельних ділянок на понад 32 млрд грн

СЕТАМ протягом майже півроку продав права оренди земельних ділянок на понад 32 млрд грн

Торги з продажу оренди землі відбуваються виключно з використанням блокчейн-технології

СЕТАМ протягом майже півроку продав права оренди земельних ділянок на понад 32 млрд грн
Фото: Shutterstock

ДП «СЕТАМ» міністерства юстиції з початку запуску проекту в середині вересня 2018 року провело через платформу OpenMarketLand понад 300 електронних торгів прав оренди на землю і в результаті отримав 32,3 млн грн, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прес-релізу СЕТАМ, до продажу на спеціальному майданчику було запропоновано права оренди на ділянки в усіх областях України.

«У цілому кількість проведених аукціонів на OpenMarketLand – 507. Кількість успішних проведених аукціонів на OpenMarketLand – 301. Загальна стартова сума продажу – 10,647 млн грн. Загальна (отримана) сума – 32,328 млн грн», – відзначається в повідомленні.

У СЕТАМ вказали, що торги з продажу оренди землі відбуваються виключно з використанням блокчейн-технології.

ДП «СЕТАМ» розпочав електронні торги з прав оренди земельних ділянок у держвласності 17 вересня 2018 року, торги відбулися за 30 днів. Земельні аукціони традиційного формату продовжують діяти до внесення змін до Земельного кодексу України.

Пізніше перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов анонсував старт електронних аукціонів з продажу прав оренди земельних ділянок, що перебувають у державній власності, через майданчик «Prozorro.Продажі».

Нагадаємо: станом на кінець грудня 2018 року через СЕТАМ реалізовано права оренди 179 земельних ділянок на суму 14,6 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті