Microsoft в Україні отримала нового гендиректора

Microsoft в Україні отримала нового гендиректора

Ян Пітер де Йонг розпочав виконувати свої обов'язки 5 лютого

Microsoft в Україні отримала нового гендиректора
Фото: pixabay.com

Новим генеральним директором (country manager) Microsoft в Україні став Ян Пітер де Йонг. Про це повідомляє прес-служба Microsoft.

Він прибув в Україну і став до роботи 5 лютого.

З 1 грудня 2017 року і до призначення нового керівника обов'язки гендиректора в регіоні виконував Георгій Рандель, який до приходу в Microsoft сімома роками раніше обіймав посаду генерального директора IBM в Болгарії.

У своїй ролі Ян Пітер відповідатиме за стратегічне зростання, трансформацію українських клієнтів та партнерів, а також посилений фокус на цифровізацію країни.

«Я схвильований тим, що буду очолювати представництво «Microsoft» в Україні. Ринок України важливий і зростаючий регіон у Центральній та Східній Європі. Я з нетерпінням чекаю на початок спільної роботи з командою в Україні, з клієнтами та партнерами «Microsoft», а також з урядом і суспільством для подальшої цифровізації країни», – зазначив Ян Пітер.

Ян Пітер де Йонг, згідно з його профілем в LinkedIn, до переходу в Microsoft з листопада 2006 року працював в IBM, чотири з половиною роки обіймав посаду Business Development Exec / Deal Maker у Центральній і Східній Європі, працюючи в Празі, до цього трохи більше року був директором з продажу IT-послуг у цьому регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло