Некоректний курс і купівля мільйонів: як пройшла перша доба запуску обміну валют онлайн

Некоректний курс і купівля мільйонів: як пройшла перша доба запуску обміну валют онлайн

Деякі клієнти звинуватили ПриватБанк у маніпуляціях з курсом у перший день продажу валюти онлайн

Этот материал также доступен на русском языке
Некоректний курс і купівля мільйонів: як пройшла перша доба запуску обміну валют онлайн
Фото: Pixybay

Monobak, який запустив купівлю-продаж іноземної валюти онлайн з 00:00 за Києвом 7 лютого, надав дані про обсяги таких операцій за першу добу роботи нової послуги. Сервіс продав клієнтам більше $900 000, відкрив 6000 валютних карток і залишки на валютних картах збільшилися на $750 000 в еквіваленті. Про це повідомив співзасновник проекту, колишній перший заступник голови правління ПриватБанку (Київ) Олег Гороховський на своїй сторінці в Facebook.

За день продали клиентам больше 900’000 долларов, открыли 6000 валютных карт и остатки на валютных картах увеличились на 750’000 долларов в эквиваленте. А как вы провели вчерашний день?

Опубліковано Олегом ГороховськимПʼятниця, 8 лютого 2019 р.

Своїми даними стосовно обсягу операцій з купівлі-продажу іноземної валюти 7 лютого поділився і ПриватБанк. За його даними, користувачі Приват24 за перший день роботи послуги з обмінних валютних операцій онлайн купили $1,4 млн. Про це повідомило видання Liga.net із посиланням на дані фінустанови. Обсяги продажу долару США були значно скромнішими – $402 612.

На другому місці за обсягом у ПриватБанку операції з купівлі валюти ЄС – 245 282 євро, а операції з її продажу в режимі онлайн становили 130 947 євро в перший день, коли ця опція стала доступною громадянам України. У ПриватБанку також повідомили, що середній чек угоди становив $157 і 186 євро.

У той же час деякі клієнти звинуватили ПриватБанк у маніпуляціях з курсом у перший день продажу валюти онлайн. Про це повідомили користувачі у соціальній мережі Facebook. ПриватБанк оперативно прокоментував ситуацію, назвавши це тимчасовими труднощами. У банку також повідомили, що передали цю інформацію відповідальним співробітникам і вони внесли коригування, аби курс валют відображався коректно. Проте клієнту ПриватБанку, який повідомив про маніпуляції з курсом, за його словами, втрачені гроші банк досі не повернув.

Внимание клиентам ПриватБанка! ПриватБанк ворует деньги на валютно-обменных операциях клиентов, скрыто снимая...

Опубліковано Nikita Yanishevskiy Четвер, 7 лютого 2019 р.

Більше про те, наскільки оперативно банки підготувались до запуску нової послуги, читайте в матеріалі MindУкраїнські банки запустили обмін валют у режимі онлайн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло