Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Українські банки запустили обмін валют у режимі онлайн

Українські банки запустили обмін валют у режимі онлайн

Деякі банки вчасно підготувалися до нововведення і уже сьогодні пропонують українцям обміняти валюту, не виходячи з дому

Українські банки запустили обмін валют у режимі онлайн
Фото: Pixybay

Сьогодні, 7 лютого-2019, в Україні вступив у дію закон «Про валюту и валютні операції», яким скасовані понад 20 валютних обмежень і, серед іншого, надана українцям можливість купувати іноземну валюту онлайн.

Mind поцікавився, як приготувалися банки до цього нововведення та які з них уже сьогодні готові обміняти гривні на долари США та євро в режимі онлайн. Для цього потрібно мати два рахунки – валютний та гривневий.

Зокрема, в Приватбанку вже відсьогодні купівля та продаж валюти доступні в Приват24. Для цього потрібно вибрати в меню: «Усі послуги – Платежі – Валюта – Обмін» або ж «Усі послуги – Платежі – Переказ між своїми рахунками». Банк надає цю послугу цілодобово і без додаткової комісії. Курс євро в Приватбанку сьогодні становив 30,35- 30,95 грн, а долар США відносно гривні – на рівні 26,80 – 27,10.

«УкрСиббанк» також з 7 лютого надає можливість обміну валюти онлайн та без додаткових комісій. Для обміну клієнтам доступні такі валюти: гривні, долари США та євро в межах ліміту, встановленого НБУ.  Поточний курс долара США в «УкрСиббанку» становить 26,80 – 27,20 грн, євро відносно гривні на рівні 30,35 – 31,05.

«УкрСиббанк» прагне відповідати потребам клієнтів та постійно впроваджує нові сервіси, розширюючи можливості онлайн-банкінгу. Ми постійно оновлюємо функції UKRSIB online», – повідомив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Він додав, що обмін валют онлайн – це зручний та безпечний сервіс для клієнтів, крім того вигідний – заощаджує час та кошти, адже обмін валют відбувається за вигідним курсом онлайн та без додаткових комісій.

В «Альфа-банку» також від сьогоднішнього дня є можливість здійснити в режимі онлайн операції купівлі-продажу іноземної валюти через додаток Alfa-Mobile Україна. Комісія при цьому відсутня, як нам повідомили в банку. 7 лютого курс долара США в «Альфа-банку» становив 26,85 – 27,15, євро 30,40 – 31,00 відносно гривні.

Крім цього, на даний момент купити валюту можна за допомогою сервісу Monobank. Запуск цієї послуги анонсував напередодні співзасновник проекту, колишній перший заступник голови правління ПриватБанку (Київ) Олег Гороховський на своїй сторінці в Facebook.

Для обміну грошей в Monobak потрібно зайти в мобільний додаток. З пункту меню «Поповнити свою карту» вибрати гривневу карту як джерело поповнення, або ж з пункту меню «Перекласти на карту» гривневої карти вибрати одержувачем – валютну. Ввести суму переказу і підтвердити операцію.

Додамо, що ліміт на онлайн-покупку іноземної валюти фізичними особами такий самий, що і на покупку готівкової валюти – до 150 000 грн на день в еквіваленті.

Нагадаємо, закон про валюту набув чинності в Україні 7 лютого 2019 року.

Більше про новий закон в матеріалі MindВалютна лібералізація: чому очікування не співпали із реальністю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті