Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
З березня Прохоренко більше не голова «Укргазвидобування»

З березня Прохоренко більше не голова «Укргазвидобування»

Зміни відбуваються в рамках трансформації групи Нафтогаз та створення дивізіонів за бізнес-напрямками

З березня Прохоренко більше не голова 	«Укргазвидобування»
Олег Прохоренко
Фото: Facebook

НАК «Нафтогаз України» припинить контракт з головою АТ «Укргазвидобування» Олегом Прохоренком з 15 березня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогаз-України».

До затвердження наглядовою радою «Нафтогазу» нового голови правління «Укргазвидобування» тимчасово виконувати обов’язки керівника цієї компанії буде директор групи Нафтогаз з інтегрованого газового бізнесу Андрій Фаворов.

Зміни відбуваються в рамках трансформації групи Нафтогаз та створення дивізіонів за бізнес-напрямками.

«Ми вдячні Олегу Прохоренку за велику роботу, яку він провів в Укргазвидобуванні за останні три роки. Прийнявши управління компанією в умовах надзвичайно обмежених ресурсів, Олег зумів не допустити зменшення видобутку газу. Він домігся незаперечного прогресу у оновленні УГВ та запровадженні нових технологій, зокрема, інтенсифікації виробництва. Я дякую Олегу за його внесок у перший етап реформи Нафтогазу та переконаний, що попереду його очікують нові успішні проекти», – сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

За словами Андрія Фаворова, газовий дивізіон «Нафтогазу» орієнтуватиметься на підвищення операційної ефективності та конкурентоспроможності.

«Я поділяю високу оцінку професійних якостей Олега учасниками нафтогазового ринку України і вдячний за його внесок у розвиток Укргазвидобування. Ми продовжимо роботу над збільшенням економічно обґрунтованого видобутку, розширенням нашої ресурсної бази, трансформацією Нафтогазу та збільшенням цінності компанії для наших акціонерів – народу України», – зазначив Андрій Фаворов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті