Нова керуюча компанія Ocean Plaza спростовує зв'язок з групою «Фуршет»

Нова керуюча компанія Ocean Plaza спростовує зв'язок з групою «Фуршет»

Кінцевим бенефіціарним власником КММ є Олександр Фащевський, а не Владислав Зайцев, який пов'язаний з наведеною групою

Нова керуюча компанія Ocean Plaza спростовує зв'язок з групою «Фуршет»
Фото: Shutterstock

ТОВ «Київ Молл Менеджмент» (КММ), в управління якого переданий київський торгово-розважальний центр (ТРЦ) Ocean Plaza, спростовує зв'язок з групою «Фуршет», передає Інтерфакс-Україна.

«ТОВ «Київ Молл Менеджмент» (КММ), в управлінні якої з грудня 2018 року перебуває ТРЦ Ocean Plaza, офіційно заявляє: інформація про зв'язок компанії з групою «Фуршет» не є актуальною і не відповідає дійсності», – йдеться в офіційному повідомленні прес-служби ТРЦ Ocean Plaza.

Як вказується в копіях реєстраційних сертифікатів НЕ 364732 від 20 грудня 2018 року, виданих в Республіці Кіпр, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) КММ є Олександр Фащевський.

«Олександр Фащевський також керує операційними процесами в компанії», – йдеться в повідомленні прес-служби ТРЦ Ocean Plaza.

Інформація про кінцевий бенефіціара ТОВ в Єдиному держреєстрі станом на 18.00 також змінена: замість раніше зазначеного Владислава Зайцева числиться Олександр Фащевский.

Нагадаємо: на сайті консалтингової компанії UTG 7 лютого з'явилась інформація про зміну керуючої компанії. Нею стала компанія «Київ Молл Менеджмент», створена в квітні 2018 року.

За інформацією Інтерфакс-Україна, на момент публікації в Єдиному держреєстрі її власником була вказана компанія «Блумасіона Лтд» (Лімасол, Кіпр), а кінцевим бенефіціаром – Владислав Зайцев. При цьому Зайцев також є керівником ТОВ «Совки Девелопмент», яке входить до групи «Фуршет» бізнесмена та депутата Київської міської ради Ігоря Баленка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті