Українцям безпідставно відмовляють у в’їзді до РФ – Держприкордонслужба

Українцям безпідставно відмовляють у в’їзді до РФ – Держприкордонслужба

Російські прикордонники або не пояснюють причин, або посилаються на міфічний закон про заборону

Українцям безпідставно відмовляють у в’їзді до РФ – Держприкордонслужба
фото dpsu.gov.ua

Протягом останніх трьох днів до співробітників Державної прикордонної служби України неодноразово звертались громадяни України, яких без пояснень не пропустили на територію Російської Федерації представники Прикордонної служби ФСБ РФ.

Як повідомляє ДПСУ, Лише через російський пункт пропуску «Нехотєєвка», що навпроти української «Гоптівки» в Харківській області, протягом вказаного терміну без будь-яких причин не пропущені понад 90 подорожуючих до РФ громадян України.

Російські прикордонники не пояснюють причин непропуску, або посилаються на міфічний указ про заборону в’їзду на територію Росії автомобілів з великим об’ємом двигуна таких, як «Toyota-Prado», «Volkswagen- Passat» та інші, зазначає відомство.

Розуміючи, що таким чином вони порушують права людини на вільне пересування, працівники ПС ФСБ РФ здійснюють відеофіксацію, примушуючи українських громадян говорити, що останні повертаються в Україну за особистим бажанням.

Державна прикордонна служба України звертається до громадян України врахувати цю інформацію і за можливості утриматися від поїздок у Російську Федерацію, оскільки окрім безпідставних повернень не виключено вплив на наших громадян російськими спецслужбами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті