Росія має дорого заплатити за свої дії – міністр оборони Британії

Росія має дорого заплатити за свої дії – міністр оборони Британії

РФ має відповісти за анексію Криму, втручання в американські вибори та отруєння Скрипалів

Росія має дорого заплатити за свої дії – міністр оборони Британії
Гевін Вільямсон
фото twitter.com/RoyalNavy

Великобританія повинна бути готова використовувати військову силу для підтримки своїх глобальних інтересів після виходу країни з ЄС. Про це міністр оборони Британії Гевін Вільямсон має намір заявити в Лондоні сьогодні, 11 січня, передає Reuters.

Він розповість про плани відправити новий авіаносець у Тихий океан, інвестувати в наступальні кібер-можливості та зайняти більш жорстку військову позицію після Brexit, ніж це було в останні роки.

«Brexit привів нас до великого моменту в нашій історії. Моменту, коли ми повинні посилити нашу глобальну присутність та наростити силу своєї зброї», – скаже Вільямсон.

Він також зазначить, що зараз кордон між миром та війною є розмитим і Британія та її союзники повинні бути готові «використовувати силу для підтримки своїх інтересів».

«Ми зможемо створювати нові альянси, відроджувати старі та, найголовніше, дати зрозуміти, що ми є країною, яка за необхідності діятиме, і країною, до якої можна звернутись, коли світу буде потрібне лідерство», – наголосить міністр оборони.

Він підкреслить, що Росії мають «дорого обійтись» її дії. Також Вільямсон підтримає заклик президента США Дональда Трампа збільшити витрати на оборону, щоб краще справлятись з «провокаціями з боку РФ».

Видання наголошує, що відносини між Заходом та Росією погіршились після анексії РФ українського Криму, російського втручання в американські вибори та отруєння екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля в англійському Солсбері.

«Якщо говорити, але не діяти, нашу націю почнуть сприймати лише як паперового тигра», – скаже він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті