Швейцарська Lalive представлятиме інтереси «Укренерго» у справі проти РФ щодо кримських активів

Швейцарська Lalive представлятиме інтереси «Укренерго» у справі проти РФ щодо кримських активів

Контракт про надання юридичних послуг укладений на суму 1,5 млн євро

Швейцарська Lalive представлятиме інтереси «Укренерго» у справі проти РФ щодо кримських активів
Фото: УНІАН

«Укренерго» підписало контракт з Lalive S.A. (Швейцарія) щодо представлення інтересів за позовом проти РФ про компенсацію збитків у результаті анексії Криму. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення підприємства в системі Prozorro.

Контракт про надання юридичних послуг укладений на суму 1,5 млн ​​євро (або 49,9 млн грн без ПДВ) і підписаний 6 лютого 2019 року.

У торгах також взяли участь Covington & Burling, Hughes Hubbard & Reed, Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK.

Згідно з повідомленням компанії, Lalive надасть «Укренерго» послуги з підготовки та направлення повідомлення про арбітражний розгляд спору, визначення кандидатури арбітрів і формування складу міжнародного арбітражу, складання позовної заяви та звернення до арбітражу, представлення інтересів компанії в арбітражі та отримання рішення.

Нагадаємо, Lalive представляла в суперечках проти РФ щодо втрачених інвестицій інтереси таких компаній, як «Укрнафта», «Стабіл», Yukos Capital.

«Укренерго» у квітні 2018 року офіційно повідомило РФ про початок інвестиційного спору щодо захоплених у Криму активів компанії. За попередніми оцінками «Укренерго», тільки вартість електромереж компанії на півострові становить близько $1 млрд.

«Укренерго» здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію роботи ОЕС. Компанія є державним підприємством, що віднедавна знаходиться в управлінні Міністерства фінансів і незабаром буде перетворено на закрите акціонерне товариство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті