Mastercard і Ощадбанк запустили безконтактну оплату проїзду у київській міській електричці

Mastercard і Ощадбанк запустили безконтактну оплату проїзду у київській міській електричці

Пасажири можуть сплатити за проїзд в один дотик – карткою будь-якого банку з різними платіжними системами

Mastercard і Ощадбанк запустили безконтактну оплату проїзду у київській міській електричці
Фото: УНІАН

Відтепер розрахуватись за проїзд у міській електричці Києва можна ще швидше та зручніше – за допомогою технології безконтактної оплати. Про це повідомила прес-служба «Ощадбанку».

Пасажири київської міської електрички, що проходить кільцем Київського залізничного вузла, зможуть сплатити за проїзд в один дотик. На 11 станціях оснащено 16 турнікетів технологією безконтактної оплати за проїзд платіжною карткою будь-якого банку різних платіжних систем, платіжним пристроєм з технологією NFC та карткою киянина.

Технологія працює на станціях Дарниця, Лівобережна, Троєщина-2, Почайна, Вишгородська, Сирець, Борщагівка, Караваєві Дачі, Київ-Пасажирський, Видубичі та Лівий Берег. Усього в рамках проекту планують встановити 24 турнікети, які зроблять безконтактну оплату доступною на всіх станціях міської електрички.

Проект реалізовано в партнерстві Mastercard та Ощадбанку за підтримки Київської міської державної адміністрації та КП «Київпастранс».

Для оплати проїзду в міській електричці достатньо лише піднести картку чи платіжний пристрій до зчитувального пристрою на турнікеті.

«Київ іще у 2015 році став одним із перших міст у світі, де за проїзд у метро можна розрахуватись безконтактною карткою просто на турнікеті. Інноваційна технологія швидко здобула популярність серед пасажирів, і сьогодні вже понад 150 тисяч оплат у метро щодня – безконтактні. Разом із партнерами ми запускаємо рішення для безконтактних оплат проїзду в міській електричці, аби зробити Київ ще більш комфортним для мешканців та гостей міста, а також наблизити нашу столицю до передового smart city», – зазначила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

Додамо, що Mastercard спільно з Ощадбанком реалізував проекти безконтактної оплати проїзду в київському метрополітені та фунікулері, автобусах Мукачева, трамваях Києва та Львова.

«Київ – місто, з якого три з половиною роки тому розпочалась історія впровадження Ощадбанком та Mastercard безконтактної оплати проїзду в громадському транспорті України. Першим було метро, потім – фунікулер та швидкісний трамвай. Протягом цього часу зручні та швидкі розрахунки платіжними картками та смартфонами стали звичними для багатьох пасажирів, а сама технологія безконтактної оплати проїзду – однією з важливих складових «розумного» міста. Тож ми разом з партнерами розширюємо мережу використання транспортного рішення і в інших видах транспорту, зокрема в київській міській електричці», – зауважив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Раніше Mind публікував матеріал – Розімкнути кільце: чому Київська міська електричка не виправдала сподівань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті