Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
ОАЕ побудує 10 штучних островів для видобутку газу

ОАЕ побудує 10 штучних островів для видобутку газу

Проект оцінюється в $1,4 млрд. Очікується, що його буде введено в експлуатацію в середині наступного десятиліття

ОАЕ побудує 10 штучних островів для видобутку газу
фото twitter.com/AdnocGroup

Національна нафтова компанія з Абу-Дабі, ADNOC, підписала угоду з National Marine Dredging Company (NMDC), що передбачає будівництво 10 штучних островів в районі газової концесії «Гаша». Проект оцінюється приблизно в $1,4 млрд. Про це повідомляє Arabian Business.

Відповідно до умов контракту, NMDC також збудує дві дамби та розширить існуючий острів Аль-Гхаф.

Очікується, що на реалізацію проекту потрібно 38 місяців і він зможе забезпечити інфраструктуру, необхідну для подальшої розробки, буріння та видобутку газу з родовищ концесії «Гаша».

«Будучи  одним з найбільших в світі проектів з видобутку кислого газу, він зробить значний внесок у досягнення мети ОАЕ – повністю забезпечувати себе газом та стати потенційним нетто-експортером газу», – сказав генеральний директор ADNOC Group Султан Ахмед Аль-Джабер.

Видання зазначає, що використання штучних островів позбавить необіхності драгування понад 100 місць для криниць та забезпечить додаткове місце для морської флори та фауни.

Очікується, що цей проект вироблятиме понад 1,5 млрд куб футів газу на день,коли він буде введений в  експлуатацію в середині наступного десятиліття.

25% концесії належать італійській Eni, ще 10% перебувають під контролем німецької компанії Wintershall, а австрійська OMV володіє 5% від даного проекту. Компанії стали учасниками проекту в кінці минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті