Coca-Cola анонсувала випуск нового смаку вперше за 10 років

Coca-Cola анонсувала випуск нового смаку вперше за 10 років

Компанія хоче вивести на ринок ще більше напоїв

Coca-Cola анонсувала випуск нового смаку вперше за 10 років
coca-colacompany.com

Прихильники напою Coca-Cola, які прагнуть різноманіття, скоро зможуть спробувати новий смак. Компанія анонсувала виведення на ринок кока-коли з ванільно-апельсиновим смаком, повідомляється на сайті coca-colacompany.com.

Запуск нового продукту призначено на 25 лютого. Orange Vanilla Coke також матиме позбавлений цукру варіант – Orange Vanilla Coke Zero Sugar.

Команда Coca-Cola розглядала три інших смаки – малину, лимон та імбир. Але поєднання апельсина і ванілі стало фаворитом в фокус-групах, повідомляють розробники. Минулого літа Coke Orange No Sugar була запущена в Австралії, а Coke Orange Vanilla була доступна в Канаді, і користувалася попитом на обох ринках.

Цікаво відзначити, що більшість тих, хто спробував новий аромат, заявили, що куплять його на додаток до класичної кока-коли, а не замість неї.

У Coca-Cola, крім звичного всім напою, й раніше існували відтінки смаків – ванільний, який випускається з 2007 року, і вишневий, який присутній на ринку з 1985 року.

Orange Vanilla Coke вже не перша новинка Coca-Cola за останній рік. У травні 2018 року компанія випустила на ринок перший алкогольний напій.

Нагадаємо, Pepsi встановила бронзовий пам’ятник на знак примирення із Coca-Cola в Атланті, але Coca-Cola це не сподобалося.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті