У МВФ вважають, що Україна погано бореться з корупцією

У МВФ вважають, що Україна погано бореться з корупцією

Водночас у країні створені потужні антикорупційні установи, відмітили у валютному фонді

У МВФ вважають, що Україна погано бореться з корупцією
Йоста Люнгман
фото: 5.ua

В Україні багато було зроблено за останні п'ять років на шляху реформ, зокрема, для усунення дисбалансів в економіці. Однак перелік тих речей, які ще потрібно зробити, дуже великий. Про це сказав постійний представник МВФ у Києві Йоста Люнгман на 15-й інвестиційній конференції Dragon Capital, яка проходить в українській столиці.

Люнгман вважає, що вкрай необхідно провести земельну реформу і приватизацію держпідприємств, оскільки ці два сектори досить перспективні з точки зору припливу інвестицій. Також потрібно «відпустити» цін на газ і завершити реформу податкової та митної служб, зазначив Люнгман.

Особливу увагу представник МВФ пропонує звернути на боротьбу з корупцією.

«Ми поки що не побачили радикальних змін у рівні корупції. Хоча були створені установи, які допоможуть боротися з корупцією», – наводить його слова агентство УНН. Він наголосив, що Україна не заслужила ту погану репутацію, яку їй приписують.

 У щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital взяли участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та президент Петро Порошенко.

Щорічна інвестиційна конференція Dragon Capital. Економіка зростає 12 кварталів поспіль. Представники провідних українських та іноземних підприємств відзначають: ділова активність в Україні пожвавлюється. І чим стабільніша ситуація в державі, тим сильніші ці тенденції. Я закликаю інвестувати й надалі. Ми маємо великий потенціал розвитку. Працюємо разом і робимо Україну сильнішою. – Dragon Capital 15th Annual Ukraine Investor Conference. Ukraine’s economy is growing for 12 quarters in a row. Representatives of leading Ukrainian and foreign companies state: business activity in Ukraine is becoming more active. The more stable situation in the country – the stronger these tendencies. I urge you to keep investing. We have a huge potential. We work together and make Ukraine a stronger state.

Опубліковано Volodymyr Groysman Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Нагадаємо, цього року Україна отримає два транші від МВФ.

Наприкінці січня глава МВФ Крістін Лагард після зустрічі з президентом Петром Порошенком у Давосі заявила, що МВФ готовий і надалі підтримувати Україну, а також наголосила на необхідності прискорити реформи в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті