Київський завод почав освоювати ремонт літаків Boeing

Київський завод почав освоювати ремонт літаків Boeing

На 410-му заводі перебувають два літаки Boeing 737-500 для проведення технічного обслуговування та фарбування

Київський завод почав освоювати ремонт літаків Boeing
Фото: Pixybay

Державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації» вже розпочало освоювати послуги з ремонту та технічного обслуговування авіаційної техніки марки Boeing. Про це пише ukrmilitary.com із посиланням на прес-службу держпідприємства, що входить до складу концерну «Укроборонпром».

«Підприємство вже почало освоєння послуг з ремонту і технічного обслуговування авіаційної техніки марки Boeing, проводячи спільні роботи на даних повітряних суднах з компанією «Конкорд Аеротехніка», – сказано в повідомленні.

Сьогодні на території заводу перебувають два літаки Boeing 737-500, на яких виконують роботи з технічного обслуговування та фарбування. Після завершення етапу підготовки спеціалістів і сертифікації виробництва, підприємство значно розширить свої можливості. Завод буде самостійно виконувати роботи з обслуговування сучасної авіаційної техніки.

Раніше Mind писав, що Boeing торік отримав найбільші доходи за всю свою історію. За підсумками 2018 року виручка Boeing перевищила $100 млрд вперше за 102 роки існування корпорації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті