Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні

Він замінить Олега Боднара, який продовжує свою роботу на посаді Директора Cisco в Україні, Казахстані, Азербайджані, Білорусі, Молдові, Узбекистані, Грузії, Вірменії та інших країнах Центральної Азії

Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні
Cергій Мартинчук
Фото: Facebook

Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні. Про це повідомляє прес-служба Cisco.

Так, він замінить Олега Боднара, який продовжує свою роботу на посаді Директора Cisco в Україні, Казахстані, Азербайджані, Білорусі, Молдові, Узбекистані, Грузії, Вірменії та інших країнах Центральної Азії.

На новій посаді Сергій Мартинчук керуватиме просуванням рішень і технологій Cisco, займатися розвитком партнерської і дистриб'юторської мережі, а також координацією маркетингової діяльності компанії в Україні.

Сергій Мартинчук почав працювати в Cisco в 2007 році і за цей час займав різні посади в українському офісі компанії, успішно відкриваючи і реалізуючи нові можливості в країні і за її межами.

Cisco – американська транснаціональна компанія, що розробляє і продає мережеве обладнання, призначене в основному для великих організацій і телекомунікаційних підприємств. Одна з найбільших в світі компаній, що спеціалізуються в області високих технологій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті