Google самостійно створюватиме чипи для своїх пристроїв

Google самостійно створюватиме чипи для своїх пристроїв

Власна лінійка чипів дозволить компанії ще краще оптимізувати програмну та апаратну складові її пристроїв

Google самостійно створюватиме чипи для своїх пристроїв
фото pixabay.com

Технологічний гігант Google планує в найближчому майбутньому самостійно власні однокристальні системи. Про це повідомляє Reuters.

Видання зазначає, що наразі компанія активно наймає людей в свою внутрішню команду під назвою gChips, яка займається проектуванням чипів та розташовується в індійському підрозділі Google в Бангалорі.  Поки що чисельність персоналу було збільшено на 16 чоловік, але набір і далі триває. Очікується, що загалом штат поповниться 80-а спеціалістами.

За словами двох керівників галузі, знайомих з планами Google,наразі  співробітники gChips співпрацюють із своїми колегами з Кремнієвої долини, щоб відрегулювати та протестувати ідеї дизайну до того, як відправляти їх на виробництво.

Зазначається, що Google випускає розумні колонки, маршрутизатори та пристрої для домашньої безпеки, які можуть виграти від власного виробництва чипів, які, в свою чергу, могли б краще та швидше аналізувати голосові команди та відео. Також випуск лінійки однокристальних систем для своїх пристроїв дозволить компанії ще краще оптимізувати їхню програмну та апаратну складові.

Компанії Amazon, Microsoft, Apple та Facebook також почали роботу над розробкою власних чипів, які могли б допомогти їм скоротити витрати, знизити залежність від постачальників та не відставати від своїх конкурентів у створенні нових продуктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті