Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Amazon та GM мають намір інвестувати в стартап з виробництва електричних пікапів

Amazon та GM мають намір інвестувати в стартап з виробництва електричних пікапів

Rivian може стати першим автовиробником на ринку США, який випускатиме електропікапи

Amazon та GM мають намір інвестувати в стартап з виробництва електричних пікапів
фото media.rivian.com

Компанії Amazon та General Motors ведуть переговори щодо інвестування у виробника елекртичних пікапів Rivian Automotive LLC. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що за умови реалізації угоди, компанії отримають долю меншості в капіталі Rivian, а сам стартап буде оцінюватись у суму від $1 до $2 млрд. Це стане серйозним стимулом для Rivian, яка прагне стати першим автовиробником на споживчому ринку США, який випускає електропікапи.

Якщо переговори будуть успішними, угоду може бути оголошено вже цього місяця. Втім джерела попереджають, що є шанс, що переговори не матимуть результату.

«Ми захоплюємося внеском Rivian в майбутнє з нульовими викидами», – йдеться в заяві GM. Amazon та власне Rivian майбутню угоду коментувати відмовились.

Переговори щодо угоди відбуваються на тлі зусиль найбільшого конкуренту Rivian з випуску електромобілів, компанії Tesla, яка з усіх сил намагається налагодити своє виробництво та отримувати стабільний прибуток. Генеральний директор Tesla Ілон Маск ще минулого року говорив своїм інвесторам, що електричний пікап – його «особистий фаворит» і компанія, ймовірно, розпочне його випуск одразу після того Model Y, виробництво якої орієнтовно розпочнеться в 2020.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті