Apple планує створити «Netflix для новин»

Apple планує створити «Netflix для новин»

Платний новинний сервіс технологічного гіганта має запрацювати вже цього року

Apple планує створити «Netflix для новин»
фото Shutterstock

Компанія Apple має намір створити платний новинний сервіс «Netflix для новин». Про це повідомляє The Verge із посиланням на The Wall Street Journal.

Сервіс ще не запрацював, а компанія уже повідомила низці ЗМІ, що має намір залишати собі 50% доходів від підписок.

Зазначається, що платна служба Apple News працюватиме аналогічно до Netflix або Hulu, тобто користувачі платитимуть Apple єдину щомісячну плату та отримуватимуть доступ до широкого кола платних джерел новин та журналів.

Очікується, що ціна підписки становитиме $10, втім ця сума ще не є остаточною і може змінитись.

Схоже не усі видання задоволені підходом технологічної компанії, зокрема The New York Times та Washington Post. Передусім видавці занепокоєні тим, що вони не зможуть отримати доступ до даних підписників через службу новин Apple, а саме до електронних адрес та кредитних карт і таким чином втратять «ключ» до своїх маркетингових зусиль.

Apple має намір створити платну службу новин, як раз коли компанія переживає падіння попиту на iPhone та, ймовірно, планує зробити акцент на сервісах в якості основного доходу компанії. Сервіс Apple News попередньо встановлений на кожному з мільярдів пристроїв на iOS в світі, і перетворення навіть частини цих користувачів на підписників могло б принести компанії неабиякі гроші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті