ФДМ вирішив включити Одеську ТЕЦ у перелік об'єктів на приватизацію

ФДМ вирішив включити Одеську ТЕЦ у перелік об'єктів на приватизацію

Раніше суд за клопотанням ФДМ закрив справу про банкрутство Одеської ТЕЦ

ФДМ вирішив включити Одеську ТЕЦ у перелік об'єктів на приватизацію
Фото: УНІАН

Фонд державного майна (ФДМ) України прийняв рішення про продаж державного пакета акцій (99,98%) ПАТ «Одеська ТЕЦ».

Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна повідомляєБізнесЦензор.

Як повідомляється в офіційному виданні ФДМ «Відомості приватизації» в середу, відповідний наказ відомства №135 затверджено 11 лютого 2019 року.

Раніше, в січні 2019 року, Господарський суд Одеської області за клопотанням ФДМ закрив справу про банкрутство ПАТ «Одеська ТЕЦ», скасував мораторій на задоволення вимог кредиторів і припинив процедуру ліквідації підприємства.

Нагадаємо: в грудні 2016 року Господарський суд Одеської області визнав ПАТ «Одеська ТЕЦ» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру підприємства терміном на 12 місяців.

Встановлена потужність Одеської ТЕЦ складає 68 МВт, теплова – 779 Гкал-год. В цілому ПАТ «Одеська ТЕЦ» забезпечує теплом близько 300 000 одеситів, а також близько 1 000 соціальних установ (школи, лікарні тощо).

Як писав Mind, у листопаді 2017 року Одеська міськрада виділила 95 млн грн КП «Теплопостачання міста Одеси» для компенсації витрат на надання послуг з теплопостачання населенню міста.

Раніше, 16 січня 2019 року Кабмін затвердив перелік перелік об'єктів великої приватизації. Так, на продаж планується виставити ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», акціонерна компанія «Харківобленерго», АТ «Миколаївобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», Вугільна компанія «Краснолиманська», ПАТ «Азовмаш», Державне підприємство «Завод «Електроважмаш», ПАТ «Сумихімпром», «Одеський припортовий завод», ВАТ «Оріана», ПрАТ «Президент-готель», Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», Фармацевтична компанія «Індар».

У той же час, «Турбоатом» і чотири ТЕЦ (Херсонська, Дніпровська, Криворізька і Сєвєродонецька) планується виключити з переліку об'єктів великої приватизації. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло