Компанія Ахметова отримає ліцензію провайдера програмної послуги

Компанія Ахметова отримає ліцензію провайдера програмної послуги

«Фарлеп-Інвест» отримає дозвіл на надання програмних послуг терміном на 10 років

Компанія Ахметова отримає ліцензію провайдера програмної послуги
бізнесмен Рінат Ахметов
Фото: УНІАН

Компанія «Фарлеп-Інвест», яка входить до складу телекомунікаційної групи Vega Рината Ахметова, отримає ліцензію провайдера програмної послуги. Таке рішення прийняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні минулого тижня, 7 лютого, передає mediasat.info.

«Фарлеп-Інвест» отримає дозвіл на надання програмних послуг терміном на 10 років. Поширювати свої програми провайдер буде по технології MMDS в частотній смузі 2,5 – 2,7 ГГц.

Територія прийому послуг оператора охопить Дніпропетровську, Харківську, Одеську та Чернівецьку область, а також міста Київ, Бориспіль і Краматорськ. Максимальна кількість каналів, які може транслювати «Фарлеп-Інвест» в конкретному регіоні, варіюється від 25 до 43.

У додатку до рішення Нацради прописано, що найбільш допустима кількість зарубіжних програм дозволена в Києві та Борисполі – три канали з 43 заявлених в загальній програмній послузі. При цьому мінімальна частка національного продукту в ефірі повинна становити 93%. Що стосується інших регіонів, для них планка вище. Наприклад, в Чернівецькій області провайдеру необхідно включити в ефір 100% українських програм.

За даними ресурсу МедиаНяня, виділення ліцензії для «Фарлеп-Інвест» пройшло не без спірних питань. Член Нацради, відповідальний за виконання даного рішення, Олег Черниш висловив своє занепокоєння щодо наданої провайдеру смуги частот. Він побоюється повторення давньої історії, коли компанія «ММДС Україна» продала виділені їй частоти операторам 4G. У свою чергу представники «Фарлеп-Інвест» запевнили, що свої ресурси нікому продавати не мають наміру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті