Польща купила 20 американських ракетних систем за $414 млн

Польща купила 20 американських ракетних систем за $414 млн

Поставка всіх компонентів систем HIMARS завершиться до 2023 року

Польща купила 20 американських ракетних систем за $414 млн
фото www.dvidshub.net

Польща уклала з США договір про постачання 20 американських високомобільних ракетно-артилерійських систем HIMARS. Про це повідомляє DW.

Угоду було підписано у Варшаві незадовго до початку польсько-американської конференції з Близького Сходу 13 лютого.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Польський президент Анджей Дуда назвав придбання нових систем посиленням оборонної могутності не тільки його країни, а й усієї Східної Європи.

Присутній при укладенні договору віце-президент США Майк Пенс запевнив Варшаву в військовій підтримці Вашингтона. Поставка всіх компонентів систем HIMARS завершиться до 2023 року. Сума угоди склала $414 млн.

Нагадаємо: нещодавно про наміри закупити у США  20 високомобільних ракетно-артилерійських систем HIMARS і амуніцію на суму $414 млн повідомив польський міністр оборони Маріуш Блащак.

В кінці листопада 2018 року Управління військового співробітництва Міноборони США повідомило, що Держдепартамент прийняв рішення схвалити продаж Польщі 20 високомобільних ракетно-артилерійських систем HIMARS M142 та іншого обладнання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло