Норвезька NBT купила 82% капіталу компанії, що інвестує $1 млрд в Запорізьку область

Норвезька NBT купила 82% капіталу компанії, що інвестує $1 млрд в Запорізьку область

Юридичним радником NBT виступила компанія Integrites

Норвезька NBT купила 82% капіталу компанії, що інвестує $1 млрд в Запорізьку область
Фото: pixabay.com

Норвезька компанія NBT закрила операцію з купівлі 82% капіталу компанії ТОВ Азовінвестпром, через яку будуть інвестувати $1 млрд у будівництво вітряних електростанцій в Запорізькій області в рамках проекту «Зофія». Про це повідомив віце-президент NBT Берьге Творг для НВ.

За його словами, саме ця компанія буде їх партнером в Запорізькій області, де весною 2019 року розпочнеться будівництво електростанції з 180 вітрогенераторів. Проект розрахований на 25 років. Сума угоди не розголошується.

Юридичним радником NBT виступила компанія Integrites.

Зараз Integrites і NBT працюють над оцінкою підрядників EPC та постачальників вітрових генераторів.
Проект “Зофія”, буде реалізований NBT спільно з українським Венчурним фондом. Загальна сума інвестицій в проект оцінюється на рівні 1 млрд євро.

“Зофія” налічуватиме 180 вітрогенераторів. Потужність вітропарку складе близько 3,2 ТВт-год на рік, що буде продаватися державній компанії “Енергоринок”. Після завершення будівництва проект стане найбільшим наземним вітропарком в Європі і генеруватиме достатньо електроенергії для задоволення потреб до 400 000 домогосподарств у Запорізькій області.

«Проект “Зофія” є найбільшою в Європі наземною вітроелектростанцією потужністю 750 МВт і загальною сумою інвестицій 1 млрд євро. NBT продовжує працювати над розвитком своїх проектів у сфері вітряної енергетики в Україні. Ми очікуємо, що до кінця 2022 року ми зможемо виробляти до 1500 МВт вітряної електроенергії. Будучи піонерами в залученні коштів на ринку фінансування міжнародних проектів для проектів вітрової електроенергії в Україні, у нас є гарні шанси повторити нашу історію”, – повідомив ненеральний директор NBT Юар Вікен.

Нагадаймо, в кінці січня цього року, в Давосі підписали інвестиційну угоду на $200 млн щодо спорудження ВЕС в рамках проекту «Сиваш».

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло