Аеропорт у Білій Церкві отримає статус міжнародного

Аеропорт у Білій Церкві отримає статус міжнародного

Восени 2019 року в аеропорту буде відкритий міжнародний пункт пропуску

Аеропорт у Білій Церкві отримає статус міжнародного

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив про відкриття пункту пропуску на базі регіонального аеродрому в Білій Церкві восени 2019 року, інформує прес-служба міністерства, на яку посилається ZN.ua.

За словами міністра, в рамках програми розвитку регіональних аеропортів у 2019 році розвиток аеропорту «Біла Церква» і створення на його базі мультимодального вантажного комплексу визначено пріоритетним проектом.

«Відкриття пропускного пункту дасть можливість здійснювати з аеродрому «Біла Церква» прямі рейси з/в інші країни, що значно збільшить кількість повітряних суден, які потребують ремонту або технічного обслуговування. Відкриття міжнародного пункту пропуску заплановано орієнтовно на осінь 2019 року», – повідомив Омелян.

Повідомляється, що в рамках програми технічної допомоги ЄС вже підготовлено попереднє техніко-економічне обґрунтування створення мультимодального вантажного комплексу.

Попередня вартість проекту становить $67 млн, які треба вкласти протягом трьох років.

У 2018 році аеропорт здійснив 73 авіаційні операції.

Після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі «Біла Церква» очікується поступове зростання кількості авіаційних операцій до 300 на рік», – зазначив Омелян.

Раніше повідомлялося, що аеропорту в Білій Церкві нададуть міжнародний статус в 2019 році і запустять вантажні перевезення на регулярній основі вже з серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті