До складу військово-морських сил США увійшов «корабель-невидимка» (ВІДЕО)

До складу військово-морських сил США увійшов «корабель-невидимка» (ВІДЕО)

Бойове судно оснащене унікальною технологією стелс

До складу військово-морських сил США увійшов «корабель-невидимка» (ВІДЕО)
скрін-шот Youtube

До складу Військово-морських сил США увійшов новий американський бойовий корабель прибережної зони бойових дій USS Tulsa (LCS 16).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони США. Церемонію введення судна в експлуатацію ВМС США показали в YouTube.

Бойове судно оснащене особливою технологією зниження помітності. Корабель називають невидимкою через стелс-технології – це особливі прийоми для зниження ймовірності виявлення радіолокатором.

Непомітність досягається завдяки спеціально розробленим геометричним формам корабля і спеціальним радіопоглинаючим матеріалам.

Судно призначене для ведення прибережного бою, в тому числі для боротьби з кораблями і субмаринами, а також для установки мінних загороджень і розвідки. На кораблі базуються два вертольоти MH-60R/S Sea Hawk і безпілотники.

При довжині 127 метрів і ширині 31 метр водотоннажність корабля досягає 2,3 тисячі тонн. Максимальна швидкість становить 47 вузлів, а дальність плавання – 6,4 тисяч км.

Озброєння корабля включає гармату калібру 57 мм, чотири кулемети калібру 12,7 мм і пускову установку на 11 ракет Evolved SeaRAM.

В американському флоті це вже 15-й корабель класу LSC (Littoral Combat Ship – прибережний бойовий корабель). Всього Військово-морські сили США планують отримати 34 судна цієї категорії.

Нагадаємо, Китай хоче побудувати ще 4 атомних авіаносці, щоб наздогнати США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті