«Цитрус» відкриває два Apple Shop у Києві
Pekлama

«Цитрус» відкриває два Apple Shop у Києві

Всіх шанувальників техніки Apple на відкритті чекають спеціальні ціни на iPhone, iPad, MacBook і Apple Watch

«Цитрус» відкриває два Apple Shop у Києві

На початку березня «Цитрус» відкриє перший у Києві Apple Shop. Але не один, а відразу два!

Тому що у «Цитрусі» ти завжди отримаєш більше!

Apple Shop – формат торгової зони з продукцією Apple, який розміщується в магазинах у ключових роздрібних партнерів компанії по всьому світу.

В Apple Shop все продумано до дрібниць: вільний доступ до продуктів, детальний опис кожного з них, найповніший в Україні ряд справжньої техніки та аксесуарів Apple, а також широкий спектр додаткових сервісів і
послуг.

1 березня в «МегаЦітрусі», що розташований на центральній вулиці Києва – Хрещатик, 29, відкриється перший у місті Apple Shop. Другий Apple Shop відкриється в магазині «Цитрус» у ТРЦ «Lavina» 7 березня.

Всіх шанувальників техніки Apple на відкритті чекають спеціальні ціни на iPhone, iPad, MacBook і Apple Watch.

Щоб першими дізнатися умови акції, стежте за новинами на сайті – appshop.citrus.ua.

Про «Цитрус» 

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні. Працює з 2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів та пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» та «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари «Гаджетаріум»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло