Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Гройсман: чверть бюджету України піде цього року на виплати за держборгом

Гройсман: чверть бюджету України піде цього року на виплати за держборгом

417 млрд грн буде витрачено на обслуговування державного боргу в 2019 році

Гройсман: чверть бюджету України піде цього року на виплати за держборгом
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман
Фото: УНІАН

Приблизно четверта частина українського бюджету, або 417 млрд грн, буде витрачено на обслуговування державного боргу. Про це пише Укрінформ із посиланням на заяву прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Український бюджет – 1,3 трлн. З них 417 млрд – четверту частину – ми повинні віддати тих боргів, які не ми накопичували. У 2018 році ми абсолютно нормально пройшли виплати. На кінець року ми вийшли з інфляцією менше 10%. Це дуже хороший показник», – розповів Гройсман.

За його словами, у 2019 році уряд зможе досягти стабільності національної валюти і уникнути значного зростання цін, якщо продовжити працювати, залучаючи інвестиції та розвиваючи промисловість та інші сектори економіки.

«Ми у своєму звіті показали, що ми не відмахувалися від проблем, які маємо, які накопичувалися роками. Ми виходимо публічно і говоримо, що було, що ми зробили і плануємо зробити. Все це безпосередньо пов'язано з інтересами українських громадян. Кожен рік, який ми живемо в нашій державі, ми повинні ставати сильнішими, більш незалежними, економічно благополучними», – додав Гройсман.

Раніше Mind писав, що виплати по держборгу в 2019 році сягнуть 417 млрд грн, посилаючись на Мінфін.

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті