Кораблі Постійної протимінної групи НАТО увійшли до Чорного моря

Кораблі Постійної протимінної групи НАТО увійшли до Чорного моря

До акваторії Чорного моря увійшов корабель комплексного постачання FGS Werra та турецький тральщик Akcakoca

Кораблі Постійної протимінної групи НАТО увійшли до Чорного моря
фото www.fleetmon.com

Плавбаза військово-морських сил Німеччини Werra та мінний тральщик ВМС Туреччини Akcakoca, що входять до складу Другої постійної протимінної групи НАТО, увійшли в акваторію Чорного моря. Про це повідомляє Gunes.

Раніше редактор BlackSeaNews Андрій Клименко у Facebook повідомив, що німецький корабель комплексного постачання FGS Werra 19.02.2019 об 11:00 за Києвом завершив візит до Стамбулу і вирушив протокою Босфор курсом на Чорне море.

Основними завданнями суден цього типу є ремонт, відновлення і діагностика техніки і зброї, забезпечення кораблів паливно-мастильними матеріалами, продовольством, боєприпасами і спорядженням, а також при необхідності електроенергією.

За даними міністерства оборони Німеччини, плавбаза в ході перебування в Чорному морі відвідає порти Бургас і Варна в Болгарії. У відомстві також зазначили, що цей похід був запланований давно.

«Інтерфакс» повідомляє, що після початку кризи на сході України в Чорне море регулярно заходять кораблі ВМС США і інших країн НАТО.

Відповідно до Конвенції Монтре 1936 року, військові кораблі нечорноморських держав можуть перебувати в акваторії Чорного моря не більше 21 діб.

Як повідомлялося, в січні в Чорне море заходив американський ракетний есмінець «Дональд Кук» (USS Donald Cook (DDG 75)). За повідомленням Національного центру управління оборони РФ, за його походом стежили сили Чорноморського флоту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті