Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Apple та Goldman Sachs спільно випустять кредитну карту

Apple та Goldman Sachs спільно випустять кредитну карту

Протягом найближчих тижнів нові карти будуть надіслані співробітникам Apple для тестування

Apple та Goldman Sachs спільно випустять кредитну карту
фото pixabay.com

Apple і Goldman Sachs Group планують навесні цього року випустити спільну кредитну карту, використання якої відкриє користувачам iPhone нові функції для управління фінансами. Про це повідомляє Reuters із посиланням на WSJ.

Goldman Sachs вже почав формувати центри підтримки клієнтів і внутрішню систему для обробки платежів, стверджує видання. У найближчі тижні нові карти отримають співробітники Apple для тестування. Офіційно карти стануть доступні до кінця цього року.

Вартість проекту оцінюється в $200 млн.

Ця карта, яка буде пов'язана з додатком Apple Wallet, дозволить користувачам встановлювати цілі витрат, відстежувати винагороди і управляти балансами. Спільна карта буде використовувати платіжну систему Mastercard. Зазначається, що власники карт отримуватимуть 2%-ий кешбек з більшості покупок і навіть, можливо, й більший при покупці пристроїв Apple або оплаті сервісів компанії.

Як Apple, так і Goldman Sachs шукають нові джерела надходжень, оскільки зростання їх ключових операцій призупинилось. Технологічний гігант намагається компенсувати падіння продажів смартфонів заробітком на сервісах, а Goldman має намір збільшити споживчі кредити, щоб компенсувати спад в торговому бізнесі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті