Київська фабрика «Рошен» збільшила прибуток в 4 рази

Київська фабрика «Рошен» збільшила прибуток в 4 рази

Прибуток підприємства збільшився до 11,1 млн грн

Київська фабрика 	«Рошен» збільшила прибуток в 4 рази
Фото: УНІАН

За підсумками 2018 року ПрАТ Київська кондитерська фабрика «Рошен» збільшила чистий прибуток в чотири рази в порівнянні з попереднім роком. Про це з посиланням на дані Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) пише korrespondent.

Прибуток підприємства збільшився до 11,1 млн грн.

Компанія планує направити 5% прибутку на поповнення резервного капіталу, а 95% залишити нерозподіленим. Виплачувати дивіденди за 2018 рік Київська фабрика «Рошен» не планує.

Також акціонери компанії розглянуть питання про збільшення статутного капіталу підприємства на 330 млн грн – до 505,8 млн.

Корпорація «Рошен» входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпеди кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) була зупинена з 1 квітня 2017 року.

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує 50 магазинів в 5 регіонах України. Перший відкрився у 2009 році в Києві. Корпорація щороку відкриває в середньому 5-6 фірмових магазинів.

Згідно з підписаним президентом України Петром Порошенко в січня 2016 року договору, він передав свої 85% – у частку в корпорації в незалежний сліпий траст (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевському належить 13% через інвестфонд «Кондитерінвест», ще 4 топ-менеджерам – по 0,5%.

Раніше повідомлялось, що «Рошен» виділить 160,4 млн грн на наступний етап реконструкції київської фабрики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло