Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Трамп заявив, що застосує вето, якщо Конгрес проголосує проти режиму надзвичайного стану

Трамп заявив, що застосує вето, якщо Конгрес проголосує проти режиму надзвичайного стану

Конгрес голосуватиме за скасування НС на кордоні з Мексикою 26-го лютого

Трамп заявив, що застосує вето, якщо Конгрес проголосує проти режиму надзвичайного стану
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп пообіцяв негайно скористатись правом вето, якщо палата представників Конгресу проголосує за скасування надзвичайного стану на кордону із Мексикою. Про це повідомляє AP.

Понад тиждень тому Трамп оголосив про введення надзвичайного стану, щоб отримати необхідну суму для будівництва прикордонної стіни, яку Конгрес раніше відмовився надати йому.

Демократи напередодні внесли резолюцію, яка має на меті заблокувати декларацію Трампа, а спікер палати  Ненсі Пелосі заявила, що представники палати голосуватимуть за неї у вівторок і навіть Сенат може його прийняти.

«Чи введу я вето? 100%», – сказав Трамп.

Зазначається, що в разі введення режиму НС, значна частина стіни буде добудована вже до вересня 2020 року, тобто до нових виборів глави держави.

Нагадаємо: 15 лютого президент США Дональд Трамп офіційно оголосив надзвичайний стан на кордоні з Мексикою, щоб отримати доступ до мільярдів доларів для будівництва прикордонної стіни, які Конгрес раніше відмовився надати йому. Цьому рішенню президента передувала тривала суперечка з Конгресом США навколо цього питання, що вилилася, зокрема, в найдовший «шатдаун» в історії країни.

У зв’язку із цим Каліфорнія та ще 15 американських штатів подали позов проти адміністрації президента США Дональда Трампа через його рішення оголосити режим надзвичайного стану для фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті