Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
MARUV заявила про тиск з боку «UA:Суспільне»

MARUV заявила про тиск з боку «UA:Суспільне»

Для участі в Євробаченні-2019 співачка має підписати контракт з цілою низкою заборон та вимогою чітко виконувати будь-які вказівки НТКУ

MARUV заявила про тиск з боку «UA:Суспільне»
Фото: УНІАН

Переможниця Національного відбору на Євробачення-2019 MARUV заявила про тиск на неї з боку «UA:Суспільне». Про це виконавиця написала на своїй сторінці у Facebook.

Співачка повідомила, що її змушують підписати з «UA:Суспільне» контракт з вимогою виключити гастролі в Росії та іншими умовами. У разі відмови від підписання цього документа її участь у конкурсі, який пройде в Ізраїлі, під загрозою.

Виконавиця написала, що заради участі у Євробаченні-2019 вона готова відмовитися від запланованих гастролей у РФ.

«Ви, напевно, вже чули про договір між учасником від України і НТКУ, який повинен бути підписаний сьогодні до обіду. Я готова відмовитися від виступів у Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати щодо участі в міжнародному конкурсі», – зазначила артистка.

MARUV також повідомила, що є українкою, любить свою країну та пишається тим, що буде представляти Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі Євробачення-2019.

«Незважаючи на те що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична – я виступаю від України і ніяк інакше!» – додала вона.

Також співачка розповіла, що, згідно з договором, їй заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НСТУ.

«Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу). Чітко виконувати будь-які вимоги та вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на дні народження у якогось віце-прем'єра, у випадку відмови мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!). Заборона на спілкування з журналістами без погодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини)», – написала співачка про пункти договору, який її змушують підписати.

За словами MARUV, у разі порушення одного з пунктів цього договору між нею та НСТУ передбачений штраф 2 млн грн та компенсація збитків ще на невизначену суму.

Виконавиця додала, що натомість від НСТУ вона нічого не отримує, ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промопідтримки. Навіть візою вона нібито повинна займатися сама.

«Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі Євробачення-2019. Я прошу вашої підтримки, підтримки преси та незалежних журналістів, які не готові виконувати чиєсь замовлення», – написала співачка.

Раніше Mind писав, що співачка MARUV перемогла в українському відборі на Євробачення-2019. За підсумками фіналу українського національного відбору MARUV отримала 11 балів з 12 можливих. Члени журі поставили співачці 5 балів, за результатами глядацьких голосувань вона отримала максимальну оцінку – 6 балів.

Проте її можуть позбавити права представляти Україну на Євробаченні-2019 через виступи в Росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті