Українцям підвищать пенсії з березня – Рева
Пенсії зростуть в середньому на 255 грн

Пенсійні виплати в Україні підвищать у середньому на 255 грн у результаті індексації. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви.
«На 1 березня 2019 року пенсії буде автоматично перераховано для 10,2 млн пенсіонерів. Розмір підвищення становитиме 255 грн. Реально підвищення отримають 8 млн пенсіонерів», – повідомив Рева під час наради в Пенсійному фонді сьогодні вранці.
Він додав, що пенсії буде підвищено не менше ніж на 100 грн.
«У разі якщо розмір підвищення буде меншим, ніж 100 грн, то застосовуватимуть доплату. Інакше кажучи, мінімальна виплата, яку отримає український пенсіонер у березні, якому буде перераховано пенсію, буде не менше ніж 100 грн», – зазначив міністр.
Крім того, з огляду на те, що в Україні майже 1,9 млн громадян мають повний страховий стаж, але зарплата у них була нижча за необхідну, у 2019 році передбачено здійснити доплату до їхньої пенсії у розмірі 2410 грн.
Рева уточнив, що це сума, яку не було виплачено у 2015–2016 роках, коли було припинено індексацію пенсій.
«Виплати розпочнуться за Пенсійним фондом із 4 березня», – повідомив керівник відомства.
Рева додав, що одночасно з цим виплачуватимуть кошти з монетизації субсидій.
Раніше Mind писав, що Пенсійний фонд отримав понад 13 млрд грн від пільгового розмитнення авто.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].