АРМА планує оголосити пошук розробників Єдиного держреєстру арештованого майна в кінці лютого-початку березня

АРМА планує оголосити пошук розробників Єдиного держреєстру арештованого майна в кінці лютого-початку березня

Перелік майна в простому форматі, придатному для скачування і аналізу, АРМА планує розмістити вже за 2 тижні

АРМА планує оголосити пошук розробників Єдиного держреєстру арештованого майна в кінці лютого-початку березня
Колишня резиденція екс-президента-утікача Віктора Януковича «Межигір'я»
Фото УНІАН

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) планує оголосити конкурс на розробку Єдиного державного реєстру арештованого майна в кінці лютого – на початку березня 2019 року.

Про це розповів директор АРМА Антона Янчука в інтерв’ю Українським новинам.

«А запустити власне реєстр в промислову експлуатацію можливо в кінці 2019 року. Це цілком реально. Але, необхідна широка явка учасників, тому нам важлива комунікаційна складова цього процесу. Ми зробимо все можливе для того, щоб популяризувати цю можливість для IT-компаній розробити реєстр», – наголосив він.

Натомість Янчук зазначив, що закон вимагає створення реєстру, – «але ми спостерігаємо великий запит суспільства на те, щоб подивитися, що власне є у віданні АРМА до створення реєстру». «Це буде перелік майна в простому форматі, придатному для скачування і аналізу, він буде розміщуватися на сайті і буде оновлюватися. Ми плануємо це зробити в найближчі 2 тижні», – повідомив він.

За його словами, наразі в управлінні АРМА знаходиться 700 об'єктів на загальну суму близько 3,5 млрд грн, у тому числі це майно екс-президента-утікача Віктора Януковича – «Межигір'я» та його квартира на Оболонській набережній у Києві.

«Межигір'я» нам передали в управління, а це більше 90 об'єктів нерухомості в сукупності, певне рухоме майно і корпоративні права ТОВ «Танталіт», яке є власником частини нерухомості в «Межигір'я». На наш подив, до конкурсу управителя «Межигір'я» немає активного інтересу бізнесу», – наголосив Янчук.

Крім того, серед великих об'єктів під управлінням АРМА : дві ТЕС у Львівській області, 100 об'єктів нерухомості в 18 обласних центрах, які належать групі компаній «АІС», пул активів в Одесі і області, включаючи одеський ЦУМ і мережу готелів «Чорне море», а також офісні приміщення біля ринку «Привоз» і ряд інших об'єктів.

Нагадаємо: 19 лютого цього року Печерський районний суд Києва передав в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), незавершене будівництво компанії «Укогруп», яку пов'язують зі скандальним київським забудовником Анатолієм Войцеховским.

Раніше АРМА оголошувало про пошук управлінців для колишньої резиденції Януковича «Межигір'я», яка розташована у Нових Петрівцях під Києвом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло