Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Організатори Євробачення відреагували на скандал з MARUV

Організатори Євробачення відреагували на скандал з MARUV

Мовна спілка вимагає призначити іншого учасника від України

Організатори Євробачення відреагували на скандал з MARUV
фото © UA:PBC

У зв'язку з тим, що MARUV не поїде представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2019, український мовник повинен уже найближчим часом оголосити іншого учасника пісенного конкурсу від України. Про це повідомляється на сайті Європейської мовної спілки (EBU).

«Кожен мовник, який бере участь у конкурсі, несе відповідальність за вибір свого учасника для Євробачення відповідно до правил, встановлених EBU. Наразі мовник веде переговори, щоб вибрати представника для конкурсу цього року», – йдеться в повідомленні організатора.

Як тільки результати переговорів будуть підтверджені, вони будуть оголошені на офіційних каналах Євробачення, зазначили в EBU.

Як уточнюється в повідомленні, 26 лютого у вівторок «UA: Суспільне» почне переговори з іншим кандидатом, який представлятиме Україну на конкурсі Євробачення-2019.

Нагадаємо: вчора стало відомо, що MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні, оскільки не підписала договір з НСТУ, бо не змогла дійти згоди з мовником щодо того, як представляти Україну на міжнародному рівні.

Нагадаємо: минулого тижня MARUV перемогла в національному відборі, отримавши максимальну кількість голосів глядачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті