Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Українську CoreValue купила польська компанія

Українську CoreValue купила польська компанія

Сума угоди не розголошується

Українську CoreValue купила польська компанія
Фото: pixabay

Insoft Capital і AVentures Capital продали контрольний пакет акцій CoreValue IT-Контракту, що постачє аутсорсинг ІТ-послуги в Центральній і Східній Європі. Про це повідомляє прес-служба CoreValue.

Глобальний M&A проект передбачає злиття з компаніями у Західній Європі, Скандинавських країнах та Америці.

Внаслідок об’єднання IT Services Competence Platform вже зараз налічує понад 2400 висококваліфікованих інженерів в Україні, Польщі та Малайзії. Це дає можливість досягти нового масштабу потужностей та потенціалу співпраці з клієнтами з різних куточків світу.

Сума угоди не розголошується.

«Ми раді долучитись до IT Services Competence Platform на черговому етапі розвитку, і я повністю відданий своєму внеску до стратегії зростання. CoreValue надає глобальним клієнтам інноваційні, надійні та ефективні технологічні рішення. Ми успішно застосовуємо перевірені методології та продовжуємо зростати, інвестуємо в нашу команду та наближаємося до нових ринків», – зазначив Ігор Кругляк, засновник CoreValue, Executive Chief of Delivery в IT Services Competence Platform.

CoreValue – світова IT-компанія, що вже понад 13 років займається розробкою програмного забезпечення і надає послуги з впровадження хмарних CRM-систем, інтеграції платформи Salesforce, мобільних і веб-додатків для фармацевтичної, медичної та фінансової індустрій. CoreValue працює у восьми офісах в Україні: у Києві, Львові, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку та Вінниці. 

IT Kontrakt (Варшава) була заснована у 2004 році. Компанія спеціалізується у галузі аутсорсингу ІТ-послуг для фармацевтики, автомобільного сектору, фінансів, IT та телекомунікацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті