Boeing анонсував свій бойовий безпілотник зі штучним інтелектом

Boeing анонсував свій бойовий безпілотник зі штучним інтелектом

В компанії очікують, що перший політ Loyal Wingman зробить у 2020 році

Boeing анонсував свій бойовий безпілотник зі штучним інтелектом
фото boeing.mediaroom.com

Австралійський підрозділ Boeing оголосив про плани створення бойового реактивного безпілотника оснащеного штучним інтелектом. Про це повідомляє CNN.

Програмне забезпечення безпілотника дозволить йому літати самостійно або у супроводі пілотованого літака, підтримуючи при цьому безпечну відстань. За словами Boeing, 11-метровий безпілотник літальний апарат з одним двигуном та дальністю польоту у понад 3 200 км зможе брати участь в радіоелектронній боротьбі, а також в розвідувальних та спостережних місіях і, що важливо, матиме змогу швидко переключатись між цими ролями.

Компанія продемонструвала модель безпілотника під назвою Loyal Wingman на Міжнародному авіасалоні в Мельбурні, Австралія. Також було показано анімаційний відеоролик, в якому було зображено три майбутніх бойових дрони поряд з винищувачем-бомбардувальником Королівських сил ВПС Австралії F/A-18 та літаком дальнього радіолокаційного визначення E-7 Wedgetail.

«Нам потрібна гнучкість і маневреність людини, об'єднана зі швидкістю машини. Якщо об’єднати їх разом, ми отримуємо досить дивний результат», – зазначив командувач Королівськими ВПС Австралії маршал авіації Лео Девіс, кажучи про взаємодію дронів з штучним інтелектом з пілотами винищувачів.

 Boeing сказав, що він побудує концептуальний літак в Австралії, з метою експорту в союзні країни, як тільки виробництво стане можливим.

Створення безпілотників в Австралії і їх продаж за кордон відповідатимуть Канберрській оборонній експортній стратегії, 10-річному плану, введеному рік тому і націленій на те, щоб зробити Австралію одним з 10 найбільших постачальників оборонних послуг в світі, створивши при цьому виробничу базу у себе вдома .

«Експорт забезпечить нашу оборонну промисловість більшою впевненістю в майбутні інвестиції і забезпечить австралійців робочими місцями в сфері виробництва високоякісних матеріалів», – заявили в уряді.

Boeing очікує, що перший політ безпілотника з штучним інтелектом відбудеться вже в 2020 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло