Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Pekлama

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня

Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України стала компанія «ІНГО Україна», що входить до групи DСН Олександра Ярославського

Українські спортсмени отримають страховий захист  під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Фото: прес-служба СК «ІНГО Україна»

Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» та забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших. Разом з тим компанія забезпечить страхування Олімпійських команд України, що цього року захищатимуть честь держави на ІІ Європейських іграх у Мінську, XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Баку та І Всесвітніх пляжних іграх в Сан-Дієго.

«Ми раді, що сьогодні в такий насичений спортивними подіями рік укладаємо договір з новим партнером – однією з провідних страхових компаній «ІНГО Україна» – сказав під час заходу президент НОК України Сергій Бубка.

Він також додав: «НОК активно працює над реалізацією маркетингової програми, пошуком партнерів і спонсорів для розвитку олімпійського руху і підтримки наших олімпійців. Дуже приємно, що українські, наші національні компанії долучаються до підтримки тих, хто прославляє своїми перемогами нашу державу в світі».

У страховій компанії розуміють підвищені ризики травмування професійних спортсменів та готові у разі необхідності організувати якісну та оперативну медичну допомогу під час змагань за кордоном та всіх закордонних поїздок.

«25-річний досвід роботи на страховому ринку «ІНГО Україна» дозволяє компанії взяти на себе таку відповідальну роботу, як організація медичної допомоги. Це честь для нас – працювати в партнерстві з НОК і, як завжди, ми зробимо все можливе для страхової безпеки наших клієнтів та партнерів», – сказав голова правління страхової компанії «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко.

Відзначимо, НОК та «ІНГО Україна» вже мають чудовий досвід ефективної взаємодії, який реалізований під час ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі-2018 та XIV ЄЮОФ в Сараєво-2019.

Про страхову компанію «ІНГО Україна» 

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 25-річний досвід роботи на ринку. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним та роздрібним клієнтам.

Команда ІНГО – це понад 700 співробітників у 22 філіях та інших компаніях Групи. «ІНГО Україна» є повним членом Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської торговельної палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної торгової палати (ICC).

У рейтингу страхових компаній Mind СК «ІНГО Україна» має чотири зірки, що відповідає стабільному рівню привабливості для клієнтів за методологією Mind. 

Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло