Huawei та Samsung мирно залагодили патентну суперечку в США

Huawei та Samsung мирно залагодили патентну суперечку в США

Деталі мирової угоди компанії вирішили не розкривати

Huawei та Samsung мирно залагодили патентну суперечку в США
фото pixabay.com

Два найбільших виробники смартфонів на Android – Huawei і Samsung – домовилися в Сполучених Штатах врегулювати патентний спір, який тривав більше двох років, повідомляє Reuters з посиланням на судові документи.

У вівторок, 26 лютого, обидві компанії подали в американський апеляційний суд спільне клопотання про припинення присвяченого цьому питанню судового процесу, оскільки напередодні,  25 лютого, вони уклали угоду про врегулювання претензій.

На яких умовах сторони домовилися між собою, вони вирішили за краще не розкривати. Судовий розгляд цієї справи мав розпочатися у вересні 2019 року.

Два найбільших в світі виробники смартфонів воюють в судах США і Кита. з 2016 року. Huawei стверджує, що Samsung використала її технологію стільникового зв'язку без дозволу і постійно відкладає укладання ліцензійної угоди.

Samsung відкинула звинувачення і в свою чергу звинуватила Huawei в тому, що та домагалася «сильно» завищених ліцензійних зборів на свої продукти. Крім того, у конфлікті Huawei та  влади США Samsung виступала на боці останньої.

Samsung також звинуватила Huawei в порушенні патентів у сфері бездротового зв'язку, цифрового фотографування й інших технологій. Згідно з позовом, Huawei використала захищені патентами технології в смартфонах Mate 8, Honor і деяких інших смартфонах і планшетах.

У січні 2018 року суд Шеньчженя виніс рішення на користь Huawei, заборонивши китайським філіалам Samsung виробляти і продавати смартфони з підтримкою 4G LTE в Китаї. Американський суд, що розглядав аналогічну справу, в квітні того ж року, зобов'язав Huawei не застосовувати заборону суду Шеньчженя.

У 2017 році Samsung програла патентну суперечку з Huawei в Китаї, китайський суд засудив південнокорейську компанію до виплати штрафу в $11,6 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію