Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Компанії Коломойського припинили виплачувати борги «ПриватБанку»

Компанії Коломойського припинили виплачувати борги «ПриватБанку»

Вони припинили сплачувати за боргами перед банком за кредити, через які колишні власники вивели $5,5 млрд

Компанії Коломойського припинили виплачувати борги «ПриватБанку»
Ігор Коломойський
Фото УНІАН

Компанії, пов’язані з українськими олігархами Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, практично припинили обслуговування боргів перед ПриватБанком за кредитами, через які колишні власники банку вивели близько $5,5 млрд. Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на слова заступника глави правління банку Галини Пахачук.

«З січня потік практично припинився. До цього його обслуговували всього на 2%. Ми навіть у нашому бюджеті, коли прогнозуємо безпосередньо фінансовий результат, ми беремо в бюджеті нуль відсотків від цих кредитів», – розповіла вона.

Вона також повідомила, що банк не проводить глобальних реструктуризацій проблемних кредитів, з огляду на те, що «токсичний» портфель кредитів, виданих пов’язаним з колишніми власниками «ПриватБанку» особам – це частина великого процесу.

«Ми не можемо зараз говорити, що спишемо за рахунок резервів – і все. Суспільство чекає відповіді: де $5,5 млрд», – підкреслила Пахачук.

Вона також зазначила, що за рішенням наглядової ради «ПриватБанку» в структурі фінустанови створюється відділ фінансових розслідувань, до складу якого на першому етапі увійде п'ять-сім чоловік.

За оцінкою Пахачук, «токсичний» портфель «ПриватБанку» складає 206 млрд грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті