Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Авіакомпанія SkyUp переводить свій флот до аеропорту Бориспіль

Авіакомпанія SkyUp переводить свій флот до аеропорту Бориспіль

Таке рішення було прийняте у зв'язку з обмеженнями щодо експлуатації повітряних суден в аеропорту Київ

Авіакомпанія SkyUp переводить свій флот до аеропорту Бориспіль
Фото facebook.com/skyup.airlines

Український лоукостер SkyUp Airlines з 31 березня переводить свій флот з аеропорту Київ (Жуляни) імені Сікорського до Міжнародного аеропорту Бориспіль. Про це йдеться у повідомленні на сайті авіаперевізника.

Рішення про зміну аеропорту базування було прийняте у зв'язку з обмеженнями щодо експлуатації повітряних суден в аеропорту Київ.

«Уже зараз ми бачимо, що аеропорт Київ працює з нашими важкими літаками на межі своїх можливостей як з точки зору їхньої експлуатації, так і з точки зору експлуатаційних характеристик злітної смуги. Тому нами було прийняте рішення про розміщення літаків SkyUp Airlines на території аеропорту Бориспіль, в терміналі F, який після ремонту та деяких змін буде відкритий наприкінці березня. Для нас це наступний етап у розвитку, подальшому відкриттю нових напрямків та збільшення частот», – прокоментував подію Євген Хайнацький, генеральний директор українського лоукостера SkyUp Airlines.

Як зазначає авіаперевізник, зміна аеропорту суттєво не вплине на графіки виконання запланованих рейсів – уся польотна програма буде виконана за графіком, пасажири не відчують дискомфорту в зв’язку зі змінами.

Перенесення рейсів до нового аеропорту відбуватиметься поступово, про що пасажирів буде проінформовано завчасно.

Раніше повідомлялось, що пасажири рейсів українського лоукосту SkyUp з 22 лютого можуть самостійно зареєструватися на рейс за допомогою електронних терміналів у аеропорту Київ (Жуляни).

Український лоукостер SkyUp Airlines заснований у червні 2017 року. Польотну програму почав здійснювати у травні 2018 року.

Станом на січень 2019 року флот авіакомпанії нараховує п'ять ПС – чотири літаки типу Boeing 737-800 NG на 189 місць і один Boeing 737-700 NG на 149 місць.

У 2018 році пасажиропотік SkyUp Airlines склав 442 000 пасажирів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті