Захворіло у світі
137,464,432
Померло у світі
2,959,641
Вилікувалось у світі
78,307,652
Захворіло в Україні
1,887,338
Померло в Україні
38,225
Вилікувалось в Україні
1,442,618
«Нафтогаз» виграв Гаазький арбітраж за втрачені активи через анексію Криму

«Нафтогаз» виграв Гаазький арбітраж за втрачені активи через анексію Криму

Сума виграшу наразі не уточнюється але буде оголошена найближчим часом

«Нафтогаз» виграв Гаазький арбітраж за втрачені активи через анексію Криму
голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Фото УНІАН

Гаазький арбітраж ухвалив позитивне рішення у справі «Нафтогазу» проти РФ за втрачені внаслідок анексії Криму активи. Про це з посиланням на слова голови НАК Андрія Коболєва повідомляє Hromadske.

Сума виграшу наразі не уточнюється але буде оголошена найближчим часом. «Нафтогаз» вимагав у Росії компенсації у розмірі $5 млрд.

«Нафтогаз отримав рішення арбітражу у місті Гаага, де розглядалось питання щодо втрачених активів в Криму. Рішення є позитивним. Ми змогли довести, що Росія, як держава, винна у втраті наших активів у Криму і повинна відповідати», – повідомив Коболєв.

Внаслідок анексії Криму Нафтогаз втратив на півострові інфраструктуру для транспортування та видобутку газу та нафти, зокрема бурові установки на шельфі Чорного моря, компресорні та інші станції. Все це майно «влада» анексованого Криму «націоналізувала» одразу після анексії.

Раніше Арбітражний суд в Парижі виніс рішення на користь українського Ощадбанку, в якому сказано, що Росія має компенсувати збитки Ощадбанку, завдані в результаті анексії українського Криму на суму  $1,3 млрд плюс відсотки, які будуть нараховуватись з моменту винесення рішення до моменту компенсації.

Разом з цим, арбітраж у Гаазі виніс рішення проти РФ щодо експропріації активів ПриватБанку в Криму на $1 млрд. ПриватБанк має право на відшкодування за таку експропріацію в повному обсязі

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті