Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Загрозу припинення теплопостачання для мешканців міста Сміла знято

Загрозу припинення теплопостачання для мешканців міста Сміла знято

Комунальне підприємство сплатило Нафтогазу кошти, достатні для дотримання графіку погашення заборгованості

Загрозу припинення теплопостачання для мешканців міста Сміла знято
Фото: УНІАН

«Нафтогаз України» постачатиме газ «Смілакомунтеплоенерго» у березні 2019 року. Це стало можливим завдяки тому, що комунальне підприємство сплатило «Нафтогазу» кошти, достатні для дотримання графіку погашення реструктуризованої заборгованості. Про це повідомили у компанії.

«Нафтогаз» неодноразово нагадував представникам як місцевої влади, так і «Смілакомунтеплоенерго» про їх відповідальність перед смілянами за стале проходження опалювального сезону. Незважаючи на це наприкінці лютого через двомісячну затримку погашення реструктуризованої заборгованості «Смілакомунтеплоенерго» у місті знову склалась кризова ситуація, яка загрожувала припиненням газопостачання місцевого тепловиробника. Завдяки активній превентивній роботі Нафтогазу кризу було попереджено», – повідомили в компанії.

У «Нафтогазі» додали, що з однаковою увагою ставляться до всіх своїх контрагентів, адже ми просто не маємо права здійснювати постачання підприємствам, які не дотримуються вимог закону.

«Ми раді, що вдалося попередити кризу, яка виникла через зрив графіку погашення заборгованості «Смілакомунтеплоенерго». Неприпустимо робити людей заручниками штучно створених проблем місцевої влади та комунального підприємства», – зазначив перший заступник голови правління «Нафтогазу» Сергій Перелома.

Нагадаємо, 25 лютого через зрив графіку щомісячних платежів за договором реструктуризації заборгованості Нафтогаз повідомив керівництво Смілакомунтеплоенерго, що не має правових підстав для постачання газу підприємству у березні 2019 року. Нафтогаз надав підприємству усі можливі знижки та відтермінування розрахунків, передбачені законодавством. Однак виробник тепла два місяці не виконував графік погашення реструктуризованої заборгованості.

Раніше Mind писав, що Смілу можуть відключити від тепла через нові борги перед «Нафтогазом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті