ЄС надасть 50 млн євро на підтримку безпеки Азовського узбережжя України

ЄС надасть 50 млн євро на підтримку безпеки Азовського узбережжя України

Рух України до Європи відкриває доступ до європейських ресурсів для впровадження проектів розвитку територій

ЄС надасть 50 млн євро на підтримку безпеки Азовського узбережжя України
Фото: pixabay

Президент Петро Порошенко заявив про спеціальний проект ЄС, що передбачає виділення 50 мільйонів євро на підтримку безпеки Азовського узбережжя України, зокрема Маріуполя та Бердянська, передає Уніан.

Про це глава держави повідомив під час засідання Ради регіонального розвитку Одеської області.

За словами Порошенка, рух України до Європи відкриває нові широкі можливості для об’єднаних територіальних громад та доступ до європейських ресурсів для впровадження проектів розвитку територій. 

«У зв’язку з агресією РФ в нейтральних водах Чорного моря є спеціальний проект – 50 мільйонів євро спрямовується на Азовське узбережжя, підтримка Маріуполя, Бердянська, але й на Чорноморське узбережжя теж вистачить, ми теж будемо це забезпечувати, і на Дунай, ми також зможемо це зробити», – додав Порошенко.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що морській галузі України загалом завдано збитків в обсягу близько 10 млрд грн через незаконну блокаду Росією судноплавства в Азовському морі наприкінці минулого року.

Нагадаємо: днями Україна і Росія підписали угоду про рибальство в Азовському морі, який також регулює питання передачі затриманих рибалок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло