Оновлено: Москалькова підтвердила затримання архієпископа ПЦУ Климента в Криму

Оновлено: Москалькова підтвердила затримання архієпископа ПЦУ Климента в Криму

Архієпископа відпустили з Київського районного відділку поліції міста Сімферополя

Оновлено: Москалькова підтвердила затримання архієпископа ПЦУ Климента в Криму
Архієпископ Сімферопольський і Кримський ПЦУ Климент
Фото: Facebook Валерий Балаян

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова підтвердила, що архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент (Кущ) дійсно перебуває у Київському районному відділку поліції міста Сімферополя, а пізніше з'ясувалось, що в діях затриманого не виявлено жодних порушень і його мають відпустити о 20.00 за київським часом.

Про це написала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Тільки що мені зателефонувала Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова. Вона повідомила, що у діях...

Опубликовано Людмилой Денісовой 3 березня 2019 р.

Оновлено: Архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Кущ) відпустили з Київського районного відділку поліції міста Сімферополя.

«Сподіваюся, що тепер він без перешкод доїде до ростовського СІЗО, щоб відвідати українського політв’язня Павла Гриба», – написала на своїй сторінці Денисова.

Архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща) відпустили з Київського районного відділку поліції міста...

Опубликовано Людмилой Денісовой 3 березня 2019 г.

До цього вона повідомила, що архієпископа дійсно затримано в Криму.

«Наразі розглядається рішення щодо складання протоколу. Також, з‘ясовується, чи буде з цієї справи суд», – написала вона і додала, що адвокат Микола Полозов увесь час знаходиться поряд з архієпископом Климентом.

«Ми на зв’язку, слідкуємо за ситуацією разом та чекаємо на зважені рішення окупаційної влади», – повідомила ДенІсова.

Переговорила з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Вона підтвердила, що архієпископ Сімферопольський...

Опубликовано Людмилой Денісовой березня 2019 р.

Зі свого боку, як повідомив Полозов на сторінці в соцмережі, за фактом незаконного утримання архієпископа Климента в відділі поліції «Центральний» більше 3-х годин подано заяву в прокуратуру через електронну форму.

По факту незаконного удержания архиепископа Климента в отделе полиции «Центральный» более 3-х часов подано заявление в прокуратуру через электронную форму.

Опубликовано Nikolai Polozov березня 2019 р.

Про затримання Архієпископа, якого в лютому Православна церква України призначила головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, повідомив сьогодні громадський активіст Андрій Щекун на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні він повинен був виїхати на зустріч з українським полоненим Павлом Грибом до Ростова-на Дону. Затримали його прямо в автобусі на центральному автовокзалі Сімферополя (вулиця Київська, 4), де він перебував і планував виїхати до полоненого. Прошу максимального поширення і допомоги Владиці», – написав він.

Архієпископа Климента затримали і везуть в Київській райвідділ поліції міста Сімферополя. Сьогодні він повинен був...

Опубликовано Андрій Щекуном березня 2019 р.

За інформацією Української правди, 8 лютого 2019 року на засіданні синоду Православної церкви України архієпископ Климент був призначений головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло