Гладковський-молодший назвав фейком розслідування про розкрадання в оборонці

Гладковський-молодший назвав фейком розслідування про розкрадання в оборонці

Також він записав відео у стилі розслідування «Наших грошей», щоб показати технології, які дозволяють підробити будь-яке листування

Гладковський-молодший назвав фейком розслідування про розкрадання в оборонці
Фото: УНІАН

Син колишнього першого заступника секретаря РНБО та фігуранта розслідування програми «Наші гроші» про розкрадання в оборонці Ігор Гладковський прокоментував представлені журналістами дані. Про це повідомляє Громадське радіо.

Гладковський-молодший назвав фейком інформацію про листування щодо контрабандних перевезень деталей з Росії та пообіцяв розповісти, хто їм надіслав такі дані.

Також він записав відео у стилі «Наших грошей» і  зазначив, що за допомогою технологій можна створити будь-яку програму та підробити будь-яке листування.

«Полотно за мною називається «зельонка», дозволяє стати автором власної програми буквально за мить. Це програма зі створення оперативної графіки дозволяє зробити будь-яку неіснуючу розмову реальною. Цікаві часи – до реальності домішують фейк, і ось їх вже не відрізнити від правди», – сказав Гладковський-молодший.

На його думку, розслідування мало на меті дискредитувати президента Петра Порошенка напередодні виборів. Він додав, що для такої дискредитації «обирають людину, пов’язану міцними робочими стосунками з державою, накривають шквальним вогнем фейків, ними нав’язується думка «команда погана, а отже і президент поганий». 

Саме такою людиною, як стверджує фігурант розслідування, став його батько. Про свою участь у розслідуванні Гладковський згадав побіжно, не висуваючи припущень, чому він міг стати фігурантом, а також подякував журналістам, що «прокинувся зіркою».

«Тож пригадаємо, що живемо у правовій країні й можемо законно, через суд, за кожен бездоказовий факт, як вони там кажуть, «виписати люлєй», а ще дуже скоро ви дізнаєтесь, хто насправді зліпив цей фейк та злив його журналістам», – сказав Гладковський.

«Ваші гроші», випуск 1. Відповідь Ігоря Гладковського

Друзі, це мій перший офіційний пост у Facebook! Мене звуть Ігор Гладковський. Я звичайний український підприємець. Мій бізнес – дистрибуція автомобілів Хюндай в Україну та мікрокредитування. Я сам ніколи не хотів бути публічною особою. Але так сталося, що під час нинішньої передвиборчої кампанії група зацікавлених осіб зробила з мене героя так званого «корупційного скандалу». Вам збрехали та ввели в оману, коли показали фейкове «журналістське розслідування», щоб таким чином скомпрометувати мене. Вам було легко повірити цій брехні про людину, яку ви ніколи не бачили та не чули до цього часу. Тому для мене особисто це був виклик. І я його прийняв, аби захистити свою репутацію на ринку як чесного та порядного бізнесмена. Я точно знаю, що автори цього фейку проти мене не займалися ніяким розслідуванням 3 роки, як заявляють у програмі. Всі оприлюднені в ефірі документи журналістам передали пакетом – для «зливу» напередодні виборів. Ви маєте право будете знати, хто стоїть за цим фейком і скільки заробили його виконавці. Стежте за моєю сторінкою у Facebook, і скоро ви дізнаєтеся всі подробиці цієї історії. Буде цікаво, обіцяю.

Опубліковано Ваші Гроші Понеділок, 4 березня 2019 р.

Нагадаємо: програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування про те, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського – Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді.

Порошенко 4 березня підписав указ про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, який разом із сином фігурує в розслідуванні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті