«Укрзалізниця» 8 березня запрошує проїхатися в святковому потязі на паровозній тязі

«Укрзалізниця» 8 березня запрошує проїхатися в святковому потязі на паровозній тязі

Святковий потяг з 4 вагонів та вагону-ресторану вирушить зі станції Київ-Пасажирський 8 березня о 12:50, а завершить подорож на головному вокзалі столиці о 15:15

«Укрзалізниця» 8 березня запрошує проїхатися в святковому потязі на паровозній тязі
Фото з відкритих джерел

ПАТ «Укрзалізниця» запрошує з нагоди свята 8 березня в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці, йдеться у повідомленні на сайті держперевізника. Потяг вирушить зі станції Київ-Пасажирський 8 березня о 12:50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15:15.

Святковий потяг №897Л на паровозній тязі курсуватиме в складі паровоза Л-4600, чотирьох пасажирських вагонів та вагона-ресторану.

Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ – Караваєві Дачі.

Подорож навколо Києва триватиме близько двох з половиною годин. По закінченню подорожі пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ої колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Традиційно рух потягу забезпечуватиме паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 році. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 році, а 1966 року локомотив отримав своє теперішнє місце приписки – депо Сновськ.


Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло