Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Венесуела залишилась без світла

Венесуела залишилась без світла

Влада країни в «електричній війні» звинувачує США

Венесуела залишилась без світла
фото twitter.com/thealzuzzare

Широкомасштабне відключення електрики сталося днями в Венесуелі. Без світла залишилися більшість штатів країни, а також столиця Венесуели – Каракас. Припинив роботу венесуельський міжнародний аеропорт Майкетія, знеструмлені кілька ліній метро. У столиці Венесуели також спостерігаються перебої з мобільним зв'язком. Про це повідомляє DW.

Національна електрична компанія Венесуели (Corpoelec) повідомила, що причиною перебоїв з подачею електрики стала диверсія на найбільшій гідроелектростанції країни «Ель-Гури».

«Це частина електричної війни проти держави», – заявили в компанії.

Глава Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив «американський імперіалізм» в причетності до перебоїв з електропостачанням в країні.

«Електрична війна, оголошена та очолювана американським імперіалізмом проти нашого народу, буде переможена», – зазначив він.

Міністр енергетики Луїс Мот Домінгес пообіцяв, що проблеми з електрикою усунуть протягом трьох годин, проте його оптимізм виявився невиправданим. Тим часом жителі декількох районів Каракаса увечері вийшли на вулиці, вимагаючи від влади відновити електропостачання.

За останніми даними, світло в Каракасі вдалось відновити за 32 години.

«Радіостанції, банки, світлофори та інше не працювали. Мобільний зв’язок був нестабільний… Так, це правда, що 79 людей померло у лікарнях і це все на совісті уряду Мадуро»,- написав місцевий житель у Twitter.

Аварії в сфері електроенергетики трапляються в Венесуелі всі частіше. Влада традиційно бачить в них підступи імперіалізму. Однак представники національної Федерації працівників сфери електропостачання Венесуели неодноразово заявляли, що аварії в профільній сфері пов'язані з зносом обладнання та нестачею ресурсів для виконання профілактичного обслуговування мереж і підстанцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті