Tesla взяла кредит в Китаї на будівництво Gigafactory

Tesla взяла кредит в Китаї на будівництво Gigafactory

Також компанії вдалось отримати нові зобов'язання від банків, які можуть бути використані для інвестицій в Сполучених Штатах і в інших країнах

Tesla взяла кредит в Китаї на будівництво Gigafactory
фото Shutterstock

Американський автовиробник Tesla підписав угоду з кредиторами в Китаї на отримання 3,5 млрд юанів (приблизно $521 млн) на 12-місячний термін. Ці кошти повинні піти на будівництво в Шанхаї Gigafactory – заводу з випуску електромобілів. Про це повідомляє Reuters.

Додатково Tesla змогла отримати нові зобов'язання від банків, які можуть бути використані для інвестицій в Сполучених Штатах і в інших країнах.

Компанія повідомила, що внесла поправки до кредитної угоди з синдикатом банків, забезпечене активами і кредитами, збільшивши револьверні зобов'язання на $500 млн до загальної суми у $2,425 млрд , одночасно продовживши термін погашення угоди на три роки.

Кредитна угода забезпечується частиною дебіторської заборгованості Tesla, складськими запасами і обладнанням. Відповідно до угоди в 2018 році Tesla позичила $431 млн.

Видання зазначає, що виробництво автомобілів в Китаї, ймовірно, допоможе компанії мінімізувати вплив торгової війни США і Китаю, яка змусила Tesla скорегувати ціни на свої автомобілі, вироблені в США в Китаї.

Нагадаємо: на початку цього року генеральний директор Tesla Ілон Маск оголосив про старт будівництва заводу з виробництва електрокарів в Шанхаї. Компанія планує випускати на китайському заводі на початковому етапі 250 тисяч автомобілів на рік.

Восени минулого року німецький автоконцерн Volkswagen спільно зі своїм китайським партнером SAIC Motor також анонсували будівництво під Шанхаєм гігантського заводу електромобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті